slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Fotografai vestuvėms pataria

Fotografai vestuvėms pataria, kaip jaunavedžiams elgtis bažnytinės ceremonijos metu

Bažnytinė vestuvių ceremonija – tai ypatingas ritualas, kurio metu jaunieji prisiekia visą gyvenimą mylėti ir gerbti vienas kitą, susilaukti vaikų ir juos ugdyti bei auklėti krikščioniškai. Ši priesaika ir jaunųjų žvilgsnis vienas kitam į akis yra išskirtinis, jautrus ir nuostabus momentas, dažnai pravirkdantis bažnyčioje susirinkusius vestuvių dalyvius, o ypač jaunųjų tėvelius. Paprastai jaunieji iš anksto susitaria su jiems patinkančiu fotografu, kad jis įamžintų šios svarbios ceremonijos akimirkas. Todėl jauniesiems reikia žinoti ir keletą svarbių taisyklių, kaip elgtis bažnytinės ceremonijos metu, kad prisiminimui liktų daug įspūdingų nuotraukų.

Fotografai vestuvėms teigia, kad jaunieji visuomet turi bendradarbiauti su fotografu ir elgtis teisingai. Kuomet jaunieji apsimaino žiedais ir bučiuojasi, svarbu, kad jie būtų keik pasisukę į svečių pusę. Taip fotografas puikiai mato jaunųjų veidus ir gali juos užfiksuoti. Be to, dažnas fotografas pataria bučiuotis kuo ilgiau, kad išprovokuoti susirinkusių aplodismentus.

Priimant santuokos sakramentą, be abejo, daugumoje nuotraukų matosi kunigas, todėl vestuvių fotografai jauniesiems dažnai pataria šiek tiek atsitraukti nuo kunigo.

Samdydami vestuvių fotografą pasirūpinkite, kad vestuvių ceremonijos bažnyčioje nefotografuotų ir nefilmuotų kiti vestuvių dalyviai. Tai verta padaryti todėl, kad tokie svečių veiksmai trukdo fotografui užfiksuoti svarbiausius vestuvių ceremonijos momentus ir blogėja nuotraukų kokybė.

Dar vienas svarbus aspektas – tai mikrofono stovas. Jeigu vestuvių ceremonija vyksta bažnyčios patalpose arba po atviru dangumi, paprastai yra pasirūpinama mikrofonu su stovu. Todėl dar prieš vestuves pagalvokite, ar Jums bus reikalingas mikrofonas. Jeigu nusprendėte, kad jis Jums reikalingas, geriausia naudoti belaidį, kuris nenaudojamas tiesiog lengvai padedamas ant stalo. Tačiau būtinai įsitikinkite, ar Jums tikrai reikia tokio mikrofono, nes kartais pasitaiko atvejų, kai mikrofonas su stovu nėra panaudojami.

Geras vestuvių fotografas nuotakai primins ir tai, kaip laikyti puokštę, kad ji netaptų akcentu, gadinančiu nuotraukas. Savaime suprantama, nuotaka pernelyg susijaudinusi tą dieną, kad apgalvotų kiekvieną smulkmeną, be to, neturint patirties nelabai ir galima numatyti kai kurių dalykų. Tačiau netinkamai laikoma puokštė, pavyzdžiui, jei nuotaka ją laiko per aukštai, gerokai pablogins fotografijų kompoziciją.

Viską atlikite lėčiau nei įprastai. Žinoma, ne taip, lyg sulėtintame filme, tačiau šiek tiek lėčiau. Į bažnyčią eikite lėčiau, žiedus maukite lėčiau – to reikia, kad fotografas spėtų užfiksuoti puikių kadrų.

Paskutinis svarbus aspektas yra tas, kad prisiekus amžinąją meilę Dievo akivaizdoje ir apsimainius žiedais sutuoktiniai skuba juos nusiimti ir vyksta į metrikacijos biurą ir ten vėl apsimaino žiedais. Fotografas vestuvėms pataria to nedaryti. Metrikacijos rūmuose nėra būtina vėl keistis žiedais. Tiesiog reikia pranešti pareigūnams, kad žiedus jau viena kitam užmovėte, o čia atvykote tik pasirašyti. O svarbiausia! Ceremonijos metu žiūrėkite ne į fotografą, ne į objektyvą, tačiau vienas į kitą!

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS