slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Straipsniai

Nuotakos drabužinės panorama

 „Nuotakos drabužinės panorama – kokios vestuvinės suknelės bus madingos šį sezoną?“

Metų pradžia – žvilgsnių į ateitį metas. Naujos tendencijos, naujos kolekcijos ir naujos prognozės, kaip rengsimės rytoj, nes šiandiena, atrodytų mažai kam berūpi. Šių ritmų nuošalyje nepasilieka ir nuotakos drabužiai. Žinoma, pasikeitimai bei kasdienių apdarų tendencijų atspindžiai čia ne tokie ryškūs ir labiau paklūsta santūrios bei atsargios klasikos postulatams, vis dėl to šviežumo bei naujumo remarkos atskleidžia savo diktatą. Vestuvinių suknelių salono MyDAY.lt specialistai pateikia pagrindines tendencijų įžvalgas bei atskleidžia kokios vestuvinės suknelės bus madingos 2016m sezoną.

vestuves 3

Skaityti daugiau: Nuotakos drabužinės panorama

Pirmieji žingsniai renkantis vestuvinę suknelę

Kiekviena būsima nuotaka svajoja apie gražiausia nuotaikos suknelę. Nuotakos suknelės paieška tai ne tik vienas iš pagrindinių darbų planuojant vestuves, bet ir pats maloniausias laiko praleidimas. Nuo ko pradėti renkantis vestuvinę suknelę, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį? Pabandysime Jums padėti ir pateiksime Jums pagrindinius patarimus į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis vestuvinę suknelę.

Skaityti daugiau: Pirmieji žingsniai renkantis vestuvinę suknelę

Jaunosios aksesuaras "veliumas"

Nuo senų, senų laikų pats svarbiausias jaunosios aksesuaras yra veliumas. Senovės romėnų nuotakos dėvėjo raudonos spalvos veliumus kaip nepriekaištingo paklusnumo simbolį. Senovės Graikijoje veliumas turėjo būti geltonas ir apdengti jaunąją nuo galvos iki kojų, todėl kad gyvavo prietaras: kuo išskirtingesnis ir ilgesnis bus veliumas, tuo ramesnis ir laimingesnis bus jaunųjų gyvenimas.

vestuves veliumas

Dabar veliumas – plonytis ir beveik permatomas vualis, kurį prisega segtukais, karūnėlėmis ir visokiausiais aksesuarais. Tokiu veliumas tapo nuo 18 amžiaus iki dabar. O senovės Rusijoje nuotakos turėjo veidą užsidengti paprasta nosinaite, kad nieks jo nematytų, todėl kad nuo tos dienos ji buvo laikoma kaip"mirusi". Buvo tikima, kad pažeidus šias taisykles jaunuosius lydės vien nelaimės. Vėliau veliumas tapo kaip sargas nuo piktųjų dvasių, kaip per vestuves taip ir visame gyvenime. Dabar daugelyje šalių gyvuoja tokia tradicija: puotos eigoje jaunoji surenka visas dar netekėjusias paneles, nusiima vėluma ir užsimerkusi meta jį, kuri pagaus tos ir eilė ištekėti.... Patarimas: jei ir jūs nusiiminėsite veliumą, tai darydamos šukuoseną netvirtinkite jo labai stipriai, nes šukuosena gali iširti.

Skaityti daugiau: Jaunosios aksesuaras "veliumas"

Vestuvinė suknelė nėščiajai

Taip jau atsitiko, kad esate viena iš tų nedaugelių, kurios džiaugiasi dviem didžiausiom laimėm vienu metu. Jūs greitai tapsite mama! Ir greitai jūsų vestuvės! Todėl nenustokite džiaugtis. Jums tiesiog reikia išsirinkti pačią prabangiausią suknelę. Kai moteris pastoja ji dar labiau išgražėja ir tai padės jums atrodyti tikra vestuvių karaliene.

 

nesčia nuotaka

Vestuvinės sukneles nėščioms dažniausiai siuvamos pagal užsakymą. Šios suknelės pabrėš visas jūsų grožybes ir paslėps viską ką panorėsite. Šių laikų dizaineriai žino visas gudrybes, kad tik busima mamytė jaustųsi patogiai ir kad jos įdomi padėtis būtų nuslėpta nuo pašalinių akių. Keli patarimai. Labiausiai tinkantis stilius nuotakai – Graikiškas. Dirželis po krūtine ir laisva apačia. Dėvint tokią suknelę visas dėmesys bus skirtas krūtinei.

Skaityti daugiau: Vestuvinė suknelė nėščiajai

Vestuvinė suknele

Šį punktą rašau remdamasis mano žmonos ir jos ištekėjusių draugių žodžiais. Mano žmona tikina, vestuvinės suknelės pasirinkimas, aptarimas jos su draugėmis arba giminaitėmis, matavimas, dėmesys jai vestuvių metų ir t.t. – tai tikriausiai daugiau nei pusė malonumo, kurį nuotaka patyria per vestuves.

 

vestuvine suknele

 

 Neatimkite iš nuotakos šio malonumo. Dauguma vyrų savo laiku būdami jauni ir nepatyrę siūlo savo dar merginai po registracijos pasėdėti su artimiausiais giminaičiais kavinėje, tuo pačiu nepirkti vestuvinės suknelės, o nupirkti paprastą puošnią suknelę. Geriau pataupyti butui ir t.t., vyrams toks pasiūlymas atrodo pagrįstas.

 Geriau tokių klaidų nedaryti. Praėjus daug metų galėsite drąsiai pasakyti mano moteris turėjo pilnavertes vestuves, ji buvo su vestuvine suknele, šydu ir kitais moteriai būtinais vestuviniais atributais (išpirka, papuoštos mašinos ir t.t.).

Skaityti daugiau: Vestuvinė suknele

Fotografai vestuvėms pataria

Fotografai vestuvėms pataria, kaip jaunavedžiams elgtis bažnytinės ceremonijos metu

Bažnytinė vestuvių ceremonija – tai ypatingas ritualas, kurio metu jaunieji prisiekia visą gyvenimą mylėti ir gerbti vienas kitą, susilaukti vaikų ir juos ugdyti bei auklėti krikščioniškai. Ši priesaika ir jaunųjų žvilgsnis vienas kitam į akis yra išskirtinis, jautrus ir nuostabus momentas, dažnai pravirkdantis bažnyčioje susirinkusius vestuvių dalyvius, o ypač jaunųjų tėvelius. Paprastai jaunieji iš anksto susitaria su jiems patinkančiu fotografu, kad jis įamžintų šios svarbios ceremonijos akimirkas. Todėl jauniesiems reikia žinoti ir keletą svarbių taisyklių, kaip elgtis bažnytinės ceremonijos metu, kad prisiminimui liktų daug įspūdingų nuotraukų.

Skaityti daugiau: Fotografai vestuvėms pataria

Kaip išsirinkti vestuvių filmuotoją?

kameraBūsimi atsiminimai apie Jūsų vestuves – patys brangiausiai. Todėl rinktis fotografą ir filmuotoją reikia rinktis labai atidžiai. Norime Jums pateikti keletą patarimų kaip išsirinkti filmuotoją, kokius klausimus jam užduoti, į ką reikia atkreipti dėmesį.

Nuo ko pradėti?

Visu pirma nuspręskite, ko Jūs tikitės gavę filmuotą medžiagą: Jūs norite, kad filmuojama būtų tik tuoktuvių ceremonija ar visa vestuvių diena? Ar filmuosite prieš vestuves Jūsų Love-story? Kiek Jūs skirsite pinigų vestuvių filmuotojui? Po to kai Jūs atsakysite į šiuos klausimus, galite pradėti rinktis filmuotoją. Dažniausiai jaunavedžiai renkasi filmuoti visą vestuvių dieną arba daro teminį klipą su svečiais. Žinoma tai kainuoja brangiau, bet tai atsiminimas visam gyvenimui. Taupyti renkantis vestuvių filmuotoją nereikėtų, nes galiausiai galite gauti ne tai ko tikėjotės.

Skaityti daugiau: Kaip išsirinkti vestuvių filmuotoją?

Vestuvinės nuotraukos ir vestuvinis video

video foto Gana svarbus momentas ne tiek vestuvėms kiek prisiminimui po vestuvių, kas irgi labai svarbu. Apie tai kaip samdyti vestuvių fotografą ir žmogų, kuris filmuos vestuves aš dabar išsamiai nešnekėsiu. Peržiūrėkite jų darbus ir daug kas bus aišku.

 Jei trumpai, tai yra fotografai kurių specializacija inscenizuotos nuotraukos. T.y. jaunavedžiai kažką daro pagal scenarijų, kurį sugalvoja fotografas. Tai labai sekinantis užsiėmimas, jaunikis su nuotaka labai pavargsta nuo tokių inscenizacijų, fotografas dažnai elgiasi taip lyg tai jis, o ne jaunavedžiai pagrindiniai vestuvių dalyviai. Todėl aš siūlau rinktis fotografą, kuris nelabai kabinėjasi prie jaunavedžių, o tiesiog fotografuoja tai kas vyksta. Beje tokių fotografų paslaugos ženkliai pigesnės, o vestuvinių nuotraukų kokybė nei kiek ne prastesnė, o kažkuo net geresnė, nes tokiose nuotraukose jūs būnate neišsekę ir sustingę jums lieptoje pozoje, o natūraliai ir laimingi.

Skaityti daugiau: Vestuvinės nuotraukos ir vestuvinis video

Kodėl dauguma renkasi baltos spalvos suknelę

 Kodėl dauguma renkasi baltos spalvos suknelę? Atrodo nėra nieko labiau tradicinio už baltą vestuvių suknelę. Ir daugeliui tai tapo ne šiaip sinonimu, bet ir įkyriu stabu, kurio visomis jėgomis norisi atsikratyti.

 Bet kai tik jūs pradėsit ieškoti savo „ypatingos“ suknelės, - rausvos, mėlynos, juodos, tai jums atsiskleis didžiausia vestuvinių suknelių mados paslaptis – net renkantys spalvotą suknelę, jūs vistiek pasirinksite baltą. Balta spalva maskuojama ir sugundoma jos atspalviais, ir nors teigiama, kad baltos spalvos atspalvių nebūna, nuotakos tai tikrai žino, kad tai netiesa.

 Balta spalva ne šiaip balta. Sugerdamos spalvas ir šešėlius, baltos vestuvinės suknelės suvilioja kreminiais, pieniniais, lediniais, perlamutro atspalviais. Nuo dramblio kaulo spalvos iki sniego baltumo. Ir net pastelinės spalvos – senų ir naujų vestuvinių kolekcijų favoritai – patarnauja sniego baltumo vestuvinėms suknelėms. Pustoniai kaip šnabždesys. Švelniai rausvos, šviesiai persiko arba smėlio spalva su aukso apnašu, dangaus mėlynumo su jaunos žolės atspalviais, tokie skirtingi, bet tuo pat metu briaunos vienos – nuostabiai baltos spalvos.

Skaityti daugiau: Kodėl dauguma renkasi baltos spalvos suknelę

Renkamės vietą vestuvių fotosesijai

Renkamės vietą vestuvių fotosesijai: ar blogas oras visuomet viską sugadina?

Artėja didžioji vestuvių diena. Viskas sustyguota iki menkiausių smulkmenų, užsakytas šventės fotografas, nublizginti bateliai. Beliko tik kantriai išlaukti ir sudėti paskutiniuosius taškelius ant „i“. Tačiau ar pagalvojote, kad koją gražioms nuotraukoms pakišti ir nuotaiką sugadinti gali netikęs oras? Visuomet suplanuokite du fotosesijos variantus: pirmąjį – jei šviestų saulė ir oras būtų pakenčiamas; antrąjį – jei pliauptų lietus ar būtų neįprastai šalta (jei tuokiatės žiemą).

vestuves foto

Nuotraukos be raudonų nosyčių

„Tuokėmės 2014 m. sausio pabaigoje. Nors šaltos lietuviškos žiemos – jau praeitis, visgi tądien spaudė virš 20 laipsnių šaltukas. Savaime suprantama, trijų valandų fotosesija lauke nebūtų buvęs geriausias pasirinkimas. Taigi džiaugiuosi, kad puoštis ir šukuotis buvau sutarusi prabangiame proginių drabužių nuomos salone, o vestuvių nakčiai buvome užsisakę viešbučio kambarį – čia vyko dalis fotosesijos. Taip pat užsukome į laikrodžių muziejų ir jaukią kavinukę. Nuo raudonų nosyčių besifotografuojant lauke mane ir mano vyrą išgelbėjo nuostabios vizažistės“, – savo prisiminimais apie vestuvių fotosesiją dalijosi klaipėdietė Lina.

Skaityti daugiau: Renkamės vietą vestuvių fotosesijai

Verta ar neverta filmuoti antrąją vestuvių dieną?

videooperatorius Verta ar neverta filmuoti antrąją vestuvių dieną? Šiuo klausimu nei vaizdo operatoriai, nei jaunavedžiai neturi vieningos nuomonės. Apsispręskime kiek aktuali ir įdomi gali būti nufilmuota medžiaga. O ar yra ką filmuoti?

 Antroji vestuvių diena turtinga linksmais įvykiais ir visą šį sąmyši būtina įamžinti. Jūsų patogumui mes išskyrėme įdomius siužetus, kuriuos galima nufilmuoti antrąją vestuvių dieną. Jei nuspręsite vestuvėms pasamdyti vaizdo operatorių, tai jo darbo vaisių gausite linksmą rinkinį: *Uošvės blynai (linksmai atrodo rungtis, kurioje numatoma maitinti žentą užrištomis akimis) *Jaunavedžiai renka „šiukšles“ (o iš tikrųjų banknotus, išmėtytus ant grindų) * Uošvės vežiojimas geldoje (be komentarų, bet jei bus pasamdytas vaizdo operatorius, gausis tikrai iš koto verčiantis vaizdelis) *Rungtys (lėlių vystymas, „lobio“ paieška ir t.t.)

Skaityti daugiau: Verta ar neverta filmuoti antrąją vestuvių dieną?

Fotografas ir vaizdo operatorius.

fotografas Šis punktas aš paliekamas paskutinėję pagal svarbą vestuvių organizavimo vietoje. Juk šie žmonės fiksuoja tai, kas vyko vestuvėse.

 Jeigu vestuvėse buvo linksma, tai nuotraukos ir video bus geros. Jeigu bus liūdna, joks video operatorius jums nepadės.

 Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti – naivu tikėtis, kad profesionalus fotografas nereikalingas, kadangi dabar daugelis turi gerus fotoaparatus.

 Supraskite, kad svečiai atvyko vestuves, į šventę, o ne į darbą. Todėl jaunikį ir nuotaką jie per daug nefotografuos. Jie švęs.

Skaityti daugiau: Fotografas ir vaizdo operatorius.

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

 

          Jau tapo tradicija, kad vyras prašydamas moters rankos dovanoja jai sužadėtuvių žiedą. O jau planuodami vestuves jaunieji kartu išsirenka vestuvinius žiedus. Tai labai malonus, bet kartu ir labai atsakingas darbas. Atrodo, kad išsirinkti vestuvinius žiedus yra labai lengva, bet toli gražu taip nėra.

       Pateikiame Jums patarimus kaip išsirinkti vestuvinius žiedus, kad nuėjus į juvelyrinę parduotuvę Jums būtų lengviau apsispręsti.

Skaityti daugiau: Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Pagrindiniai klausimai vestuvių filmuotojui

kamera1

Jeigu Jūs norite, kad po vestuvių Jums liktų nepamirštami atsiminimai įamžinti filmuotojo medžiagoje, kurią peržiūrėsite šimtus kartų, tai be profesionalaus vestuvių filmuotojo neišsiversite. Pateikiame Jums klausimus,kuriuos privalu užduoti susitikus su vestuvių filmuotoju.

Skaityti daugiau: Pagrindiniai klausimai vestuvių filmuotojui

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS