slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Kaip organizuoti linksmas ir įsimintinas vestuves?

 Štai ir liko praeityje pirmas jaudulys prieš pažintį, pažintis su busimo vyro tėvais bei draugai ir mintys apie tai, kaip ištekėti už mylimojo vyro.

 Kadangi jis, jūsų mylimasis, neseniai pasipiršo ir jūs dabar aktyviai ruošiates vienam iš pačių ryškiausių ir įsimintiniausių įvykių moters gyvenime – vestuvėms. Ir štai čia kyla klausimas, kaip organizuoti vestuves taip, kad ir svečiams, ir jaunikiui su nuotaka būtų jauju vestuvėse.

 Kaip organizuoti vestuves taip, kad visiems būtų linksma ir lengva? Ir iš tiesų, kaip? Kas yra svarbiau linksmybėm, o kas nelabai ir kur galima sutaupyti? Į ką renkantys reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį ir į ką nekreipt daug dėmesio?

 Visų pirmą tai vestuvių vedėjas. Vestuvių pagrindas – vestuvių vedėjas. Kaip taisyklė su maistu ir gėrimais vestuvėse viskas daugiau ar mažiau normaliai. Nepamenu, kad svečiai liktų alkani arba maistas būtų neskanus, arba kad kas nors iš svečių, kuris norėjo išgerti nerastų alkoholio.

 Skirtumai fotografų profesionalume taip pat nežymiai pastebimi. Kaip taisyklė, bet kuris profesionalus fotografas gana gerai fotografuoja. Ir jei būti sąžiningam 95% svečių negali atskirti nuotaka su suknele už 1 tūkstantį ar už 10 tūkstančių. O štai skirtumai vestuvių vedėjų labai pastebimi.

 Organizuojant vestuves tai reikia įvertinti. Geras vestuvių vedėjas gali paversti nelabai linksmą kompaniją labai linksma, o pačias vestuves – nepamirštama švente.

Skaityti daugiau: Kaip organizuoti linksmas ir įsimintinas vestuves?

Giminaičių ir svečių nuotaika

vestuves linksma Kodėl giminaičių ir svečių nuotaika Jums turi būti paskutinėje vietoje? O gi todėl, kad jeigu vestuvių vedėjas pasirinktas teisingai, jeigu nuotaka su jaunikiu nepavargę ir geros nuotaikos, tai dėl svečių neverta labai nerimauti. Jie bus linksmi be jokių papildomų veiksmų iš jūsų pusės.

 Bet pasitaiko, kad tenka imtis papildomų veiksmų. Pavyzdžiui, jeigu žinote, kad jūsų svečiai turi įprotį „laužytis“ per šventes, kuris gali pasireikšti tuo, kad: „Ne, neisiu fotografuotis, rungtyse nedalyvausiu, nedainuosiu, nes neturiu balso, nešoksiu, man letenas skauda ir uodega nukrenta“ ir t.t., tai tokius svečius reikia iš anksto perspėti. Kitaip jų joks vestuvių vedėjas neišjudins.

Skaityti daugiau: Giminaičių ir svečių nuotaika

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS