slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Vestuvių organizavimas

Vestuvių organizavimas – tai genėtinai sudėtingas reikalas. Kitaip tariant – tai ganėtinai daug darbo. Pačio tikriausio darbo, už kurį užsienyje moka pinigus ir egzistuoja specialios profesijos, tokios, kaip vestuvių organizatorius. Pas mus kol kas profesionalai gana retai užsiima vestuvių organizavimu, šiuo metu ši kryptis tik pradeda vystytis.

vestuvines taures

Todėl tenka šio vaidmens imtis jaunavedžiams arba jų tėvams. Ir, žinoma, jeigu jaunikis su nuotaka užsiima vestuvių organizavimu patys, vėliau vestuvės, kur jie nuo pat ryto dėmesio centre ir net prisėst nėra laiko, tai jie labai pavargsta.

Pasitaiko taip, kad ir vestuvės jau nebedžiugina. Reikia stengtis to išvengti. O kaip tai padaryti? Pasistenkite vestuvių organizavimą užkrauti tėvams, arba ką nors iš giminaičių ar artimųjų. Žinoma, jaunikiui su nuotaka reikia kontroliuoti pačius svarbiausius reikalus, kaip pavyzdžiui pasirinkimas vestuvių vedėjo, kostiumų ir fotografo, bet 90% visų darbų reikia užkrauti giminaičiams. Daugelis su malonumu imsis šio darbo, ypač jeigu juos gerai paprašyti, laikas nuo laiko pagirti ir domėtis vestuvių organizavimu.

Perspėsiu, kad domėtis ir girti – tai toli gražu ne tas pats, kaip daryti pačiam. Tai daug paprasčiau, užima mažiau laiko ir jėgų. Kažkas galbūt bus padaryta ne taip tobulai, kaip tai jūs būtumėte padarę patys. Na ir kas, nieko baisaus.

 vestuvines sukneles

 

Bet jeigu jaunikis su nuotaka organizuos viską patys, tai iki vestuvių jie išseks, ir jokie vestuvių pagerinimai to neatpirks. Beje, jaunavedžių nuovargis – tai ne pati geriausia šeimyninio gyvenimo pradžia. Juk prieš akis pirmieji gyvenimo kartu metai, net jei jūs prieš tai gyvenote kartu, vistiek, pirmieji metai po santuokos registracijos – jie ir yra pirmieji. Ir norint išvengti daugelio šeimyninių rūpesčių, geriau vis dėl to pradėti jį ne nuo nuovargio ir abipusio dirglumo, o nuo prisiminimų apie tai, kaip linksma ir džiugu jums buvo per vestuves, nuo nuotraukų peržiūros, dovanų ir giminaičių bei draugų prisiminimais.

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Prisijungimas

Medinės dovanos

medines-dovanos

 

Reklama

 reklama-tinklapyje

Vestuvinės keliones

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS