slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Kaip pasirinkti taurės

nukainuota gulbes 4Jaukus gyvenimas neįmanomas be gražių indų. Kiekviena šeimininkė žino, kaip svarbu įsigyti kokybišką ir ergonomišką virtuvės įrangą, bet stalo įrankiai irgi ne mažiau svarbūs. Jų prireiks kaip iškilmingai vakarienei, taip ir romantiškam vakarui tet-a-tet. Geros šeimininkės arsenale turi būti keli taurių rinkiniai, specialiai parinktų skirtingiems gėrimams. Taip pat kaip keptuvės ir puodai, taurės būna kelių rūšių ir būtina žinoti jų paskirtį.

 Pavyzdžiui keptuvės būna iš keramikos, teflono, aliuminio ir kiekviena jų skirta ruošti tam tikriems produktams. Taip ir gėrimų talpos skirstomos į alaus, vyno, martinio, šampano ir t.t.

 Vyno turi būti skaidrūs ir bespalviai, kad tinkamai įvertinti gėrimo spalvą. Didelis tūris talpai būtinas, kad geriau pajusti visus vyno puokštės atspalvius ir pustonius. Kotelis turi būti grakštus ir stabilus. Be to jis turi būti patogus, kadangi vyno bokalą reikia laikyti būtent už kotelio, kad nesušildyti jo savo rankos šiluma.

 Susiaurėjimą viršuje sąlygoja degustacijos taisyklės, kadangi aromatinės medžiagos kyla prie savotiško piltuvėlio ir tokiu būdu jomis lengviau mėgautis. Šampano taurės, kaip taisyklė, siauros ir aukštos. Bet tai greičiau rekomendacija, o ne taisyklė. Daugelis linkę pirkti plačias ir žemas taures, kadangi dujų burbuliukai nuo jų greičiau išsisklaido.

 img 5409 Martiniui tradiciškai naudojamos talpos su ilgais koteliais ir plačia kūgio formos taure. Kaip taisyklė, jas gamina iš krištolo, o taip pat spalvoto ir skaidraus stiklo.

 Likerių vartojimui reikia įsigyti nedideliu lašo formos stikliukus. Jeigu namuose yra baras arba šeimininkė tiesiog mėgsta eksperimentuoti su kokteiliais, reiškia, jai neapsieiti be tinkamų talpų.

 Kokteilių bokalai kažkuo panašūs į martinio taures, bet jų forma turi daugiau išlinkimų. Nereikia pamiršti ir stipresnių gėrimų. Konjaką ir brendį pateikia rutulio formos bokaluose su trumpu koteliu. Tokios formos dėka, jį galima patogiai laikyti rankose, perduodant gėrimui delnų šilumą, nuo ko dar labiau atsiskleidžia aromatų puokštė.

  Degtinei, tekilai ir absentui tradiciškai naudoja mažas stiklines, dar vadinamas stopkėmis. Pravers turėti ir aukštas stiklines, kuriuose galima pateikti kaip sultys, taip ir nealkoholinius kokteilius, tokius kaip mochito. Kavos ir glintveino mėgėjams pravers specialūs bokalai su rankena.

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS