slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Vestuviniai atvirukai ir pakvietimai.

kvietimas viestuvinisVestuviniai atvirukai ir pakvietimai. Santuoka- nuostabus dalykas kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tačiau, pasineriant į kruopštų organizavimą nederėtų pamiršti vestuvinių pakvietimų, kuriuose atsispindėtų visa informacija apie Jūsų šventę. Tokiu atveju galėsite nesijaudinti dėl to, kad kažkuris svečias kai ką pamirš ar supainios.

Profesionalūs dizaineriai parūpins Jums tokius kvietimus kokių tik geis Jūsų širdis. Mes linkime, kad visi Jūsų svečiai, žiūrėdami į pakvietimus, su nekantrumu lauktų dienos, kai įvyks Jūsų santuoka.

Renkantis atvirukus- jums bus pasiūlytas platus paslaugų pasirinkimas, susijusių su vestuviniais atvirukais, taip pat įvairaus dizaino popieriaus bei spalvų paletė. Specialisto užduotis- padaryti tokius vestuvinius kvietimus , kad tai būtų svarbiausia dovana Jūsų nusimatančios santuokos proga, džiugintų Jus ir paliktų aistringus prisiminimus ilgiems metams.

Specialistų padaryti Vestuviniai kvietimai , tik papildys jūsų šventę, suteiks spalvingumo ir pabrėš šventės svarbą. Gyvenime yra momentų, kai viskas turi būti nepriekaištinga. Vienas iš jų tai santuoka. Graži romantiška šventė, kuri turi įsiminti visam gyvenimui. Todėl dėmesingai turi būti atliekami visi darbai. Kvietimai nėra tik vizitinė kortelė, tai pokylio įvaizdis.

Vestuvėm tinka meilės atvirukai, šviesių tonu. Gali būt pavaizduoti jaunieji, gėlių puokštės ar vestuviniai žiedai. Ranka rašytas tekstas kvietime atrodys įdomiau. Šiuos kvietimus svečiai ilgai ir kruopščiai saugos atminimui apie Jūsų vestuvių šventę. Svarbi vestuvių organizavimo dalis yra svečio vieta prie stalo.

Kad viskas vyktų sklandžiai tam atvejui galima užsakyti vestuvinius svečių atvirukus. O savo palinkėjimus jauniesiems, svečiai galės rašyti į palinkėjimų knygą. Vestuviniai kvietimai- vienas svarbiausių pokylio elementų. Ekskliuzyviniai vardiniai vestuviniai pakvietimai ant originalaus popieriaus su dekoratyviniais elementais , pokylio dalyviams tikrai padarys įspūdį.

Kvietimų paruošimui naudojamas aukštos kokybės popierius, šilko juostos ir organza, dekoratyviniai akmenukai. Kvietimo turinys gali būt minimalus, su svarbiausia informacija. Užteks nurodyti laiką santuokų rūmuose, bažnyčioje bei atvykimą į salę. Taipogi galima nurodyt keliomis maršrutą iki restorano, bažnyčios.

Paruošiam ir išsiuntinėjam kvietimus tik tuo atveju jeigu svečius kviečiate ir į jungtuves ir į vestuvių pokylį. Priimtina yra siųsti du skirtingus kvietimus arba vieną pagrindinį, kuriame nurodytas jungtuvių laikas bei vieta, o kitas- kvietimas i vestuvių šventę, kur nurodytas adresas, laikas. Jeigu Jūs nenorite apsiimti kviečiamaisiais atvirukais, tą funkciją galite padaryti paskambine telefonu kiekvienam svečiui- pranešt džiugią žinią apie Jūsų šventę. Tai, be abejo, pats paprasčiausias būdas, tik dėja ne visada efektyvus. Tikėtina, kad kuris nors svečias pamirš datą, val. Kad tokių atvejų neatsitiktų, geriausias sprendimas būtų išsiųst kvietimus su tikslia informacija.

Kyla klausimas: kur gauti tokius kvietimus? Ir mes iškarto siūlome tris galimus variantus:

1. jei gebate gražiai piešti- galite patys meniškai paruošti kvietimą. Tai bus ne tik kad nepakartojama, bet ir originalu.

2. tipografiškai atspausdinti. Tai kainuos šiek tiek daugiau pinigėlių, užtat bus nestandartiška.

 

vestuvinis kvietimas

 

3. Paprastai ant pakvietimų nėra prašoma atsiųst atsakymą apie dalyvavimą, bet gavėjas kaip įmanoma greičiau turi duot atsakymą apie savo dalyvavimą. Dar norėtųsi pasakyt apie išsiskyrusių tėvų kvietimą į šventę.

Paprastai vestuvių šventę apmoka tėvai ir jie būtinai turi dalyvauti pokylyje. Nauja žmona ar vyras nėra kviečiami jeigu jų dalyvavimas gali sukelti emocinį protrūkį, diskomfortą buvusiem sutuoktiniam.

Pastaruoju metu tapo madinga į kviečiamuosius atvirukus dėti kalendorių su Jaunųjų nuotrauka. Tai suvenyras, kuri svečias pasiliks sau po jūsų vestuvių šventės.

 

 

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS