slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

 

          Jau tapo tradicija, kad vyras prašydamas moters rankos dovanoja jai sužadėtuvių žiedą. O jau planuodami vestuves jaunieji kartu išsirenka vestuvinius žiedus. Tai labai malonus, bet kartu ir labai atsakingas darbas. Atrodo, kad išsirinkti vestuvinius žiedus yra labai lengva, bet toli gražu taip nėra.

       Pateikiame Jums patarimus kaip išsirinkti vestuvinius žiedus, kad nuėjus į juvelyrinę parduotuvę Jums būtų lengviau apsispręsti.

  • Jeigu Jūs norite klasikinių žiedų, pagalvokite kokios formos ir storio turėtų būti Jūsų žiedai. Žiedo profilis taip pat gali būti skirtingas, rinktis pagal tai kad Jums patinka. Pamatuokite kelis žiedus, pažiūrėkite kaip jie žiūrisi ant rankos ir ar tinkami jie Jums.

 

  • Jeigu Jūs norite žiedo su brangakmeniais, pasidomėkite koks Jums akmuo tinkamiausias. Pagalvokite kokio tipo brangakmeniai Jums patinka pagal struktūrą ir spalvą. Per didelė akmenys gali kabintis prie rūbų, būkite dėmesingi, Jums su žiedu turi būti patogu ir komfortiška, juk jį nešiosite visada ir visur.

 

  • Žinoma, galite susidurti su tokia situacija, kai dviejų žmonių požiūris skirsis. Juvelyrinėje parduotuvėje, Jums gali pasiūlyti žiedus, kurie bus panašus savo dizainu ar spalva. Tuomet vyras galės pasirinkti griežtų formų žiedą, o moteris – pagal jos stilių.

 

  • Venkite sudėtingų formų žiedų. Žiedas neturi niekur kabintis. Atminkite, kad žiedą nešiosite visur ir visada. Žiedas turi būti patogus nešioti: turi tvirtai laikytis ant piršto, nekristi, bet ir nespausti.

 

  • Atminkite, kad kai šalta pirštas susiaurėja, o kai šalta gali patinti. Žiedas turi būti vos vos laisvesnis, bet nekristi nuo piršto. Prieš einant matuoti žiedus nerekomenduojama gerti daug vandens.
  • Atkreipkite dėmesį kokia žiedo praba. Kuo aukštesnė praba, tuo žiedas brangesnis. 585 prabos žiedas yra labai praktiškas ir nekeičia spalvos, 750 prabos – gali deformuotis. Pasikonsultuokite su specialistu, kokį žiedą Jums geriausiai rinktis.

 

  • Atkreipkite dėmesį į Jūsų rankų formą ir pirštų ilgumą. Ant plonų pirštų gražiai žiūrisi ploni žiedai, ant storesnių pirštu – vidutinio storio žiedai. Žiedai gali gražiai atrodyti vitrinoje, bet Jums gali jie netikti. Būtinai prieš pirkdami žiedus juos pasimatuokite.

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Prisijungimas

Medinės dovanos

medines-dovanos

 

Reklama

 reklama-tinklapyje

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS