slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Vestuvinė suknele

Šį punktą rašau remdamasis mano žmonos ir jos ištekėjusių draugių žodžiais. Mano žmona tikina, vestuvinės suknelės pasirinkimas, aptarimas jos su draugėmis arba giminaitėmis, matavimas, dėmesys jai vestuvių metų ir t.t. – tai tikriausiai daugiau nei pusė malonumo, kurį nuotaka patyria per vestuves.

 

vestuvine suknele

 

 Neatimkite iš nuotakos šio malonumo. Dauguma vyrų savo laiku būdami jauni ir nepatyrę siūlo savo dar merginai po registracijos pasėdėti su artimiausiais giminaičiais kavinėje, tuo pačiu nepirkti vestuvinės suknelės, o nupirkti paprastą puošnią suknelę. Geriau pataupyti butui ir t.t., vyrams toks pasiūlymas atrodo pagrįstas.

 Geriau tokių klaidų nedaryti. Praėjus daug metų galėsite drąsiai pasakyti mano moteris turėjo pilnavertes vestuves, ji buvo su vestuvine suknele, šydu ir kitais moteriai būtinais vestuviniais atributais (išpirka, papuoštos mašinos ir t.t.).

 Žinoma remkitės savo finansinėmis galimybėmis. Bet 10 kartų pagalvokite prieš  siūlant savo busimai žmonai pirkti suknelę panašia į vestuvinę (vakarinė) viliantys, kad ją galima bus ir toliau dėvėti.

 

vestuvinės suknelės

 

Moteriai vestuvės be vestuvinės suknelės, kaip vyrui medžioklė be ietės. Tiesiog supraskite, kad jūsų mylimajai tai labai svarbu, būkite kantrūs ir išklausykite jos pasakojimus apie tai kokiose salonuose ji šiandien buvo, kiek ir kokių suknelių pasimatavo, kas jai patiko ir kas ne, ir t.t. ir t.t. O galimybių sutaupyti, esant norui, galima rasti aibe, bet  ne vestuvinės suknelės sąskaita. Negalvokite, kad aš jums siūlau pirkti kažkokią brangią naujovišką suknelę (nors esant galimybei tai tik sveikintina). Aš tik noriu pasakyti, jei teks rinktis pirkti nors ir nebrangią vestuvinę suknelę ar suknelę kurią bus galima dėvėti dar kelis metus, vienareikšmiškai reikalaukite vestuvinės suknelės ir visaip palaikykite savo mylimąją.

 

 

Patikėkite, jūsų žmona bus jums dėkinga dar daug metų už tai, kad jūs padovanojot jai laimę būti nuotaka su gražia vestuvine suknele.

 Štai tikriausiai ir viskas šiandienai. Atsiminkite, kad vestuvės – tai šventė, bet šventė gerai suorganizuota ir apmąstyta.

 Jeigu jūs turėsite žinių apie vestuvių organizavimą, viskas vyks sklandžiai ir jūs tik mėgausitės švente.

Skaitykite straipsnius apie vestuvių organizavimą, tai padės išvengti daugybės klaidų, dėl kurių gali kilti nepasitenkinimas ir prarandama daug laiko, jėgų ir pinigų.

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS