slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Nuotakos drabužinės panorama

 „Nuotakos drabužinės panorama – kokios vestuvinės suknelės bus madingos šį sezoną?“

Metų pradžia – žvilgsnių į ateitį metas. Naujos tendencijos, naujos kolekcijos ir naujos prognozės, kaip rengsimės rytoj, nes šiandiena, atrodytų mažai kam berūpi. Šių ritmų nuošalyje nepasilieka ir nuotakos drabužiai. Žinoma, pasikeitimai bei kasdienių apdarų tendencijų atspindžiai čia ne tokie ryškūs ir labiau paklūsta santūrios bei atsargios klasikos postulatams, vis dėl to šviežumo bei naujumo remarkos atskleidžia savo diktatą. Vestuvinių suknelių salono MyDAY.lt specialistai pateikia pagrindines tendencijų įžvalgas bei atskleidžia kokios vestuvinės suknelės bus madingos 2016m sezoną.

vestuves 3

Laiko dulkėms atspari elegancija.

Prisimenate Kate Middleton vestuvinę suknelę? Be abejo, tai buvo modernios monarchijos manifestas ir dosni duoklė tradicijoms. Ateinantį pavasarį “grįžimas prie tradicijų” išlieka svarbus elementas vestuvinių suknelių siluetuose bei nuotakų įvaizdyje. Tačiau šis grįžimas jokiu būdu nėra tiesmukas ar be dairymosi į ateitį. Ilgos rankovės, uždaroka dekolte linija, mažiau ieškojimų siluetuose – taip! Tačiau visa tai yra gausiai dekoruota. Drąsiai žaidžiama iliuzijos lementais, kuomet tarytum santūriai pridengtos kūno vietos tokios kaip dekolte, rankos, nugara iš tiesų yra pabrėžiamos naudojant siuvnėjimus karoliukais bei nėrinių aplikacijas.

 

vestuvems

Sentimentali nugaros linija.

Kadangi ant podiumo jau karaliauja pavasaris bei ateinančios vasaros pažadas – apnuoginta nugaros linija bei lengvučiai boho chic, vintage siluetai vienareikšmiška ateinančių metų tendencija. Čia ir vėl drąsiai žaidžiama iliuzijos ir fantazijos duetu paslėpta - akcentuota. Priekyje esantis siluetas gali būti visiškai uždaras, minimaliai ar iš viso ne dekoruotas, tuo tarpu visa puošybos bei intrigos meistrystė paliekama nugaros linijai. Rytietiškos prabangos palytėta ornamentika bei aliuzija į miražą, kurią sukuria atrodytų nesuderinamumo harmonija. Minimalizmas bei tekstūros lakoniškumas susidraugauja su nėrinių ir siuvinėjimo gausa, silueto skaldymu bei detalių išskyrimu.

 

Nerėksminga ekstravagancija.

Šlakelis nerėksmingos ekstravagancijos vestuvinių suknelių siluetuose naudojant apatinių drabužių elementus tik dar lengviau leidžia nuspėti, kokia ta santuokos laimė. Įvairiausi korsetai derinami prie pūsto suknelės silueto, harmoningai susijungiantys gracijų elementai ir tarytum iš apačios plazdantys sijonai - visa tai ateinančių metų nuosaikios provokacijos nata elegantiškoms maištininkėms.

Drąsios klasikos kontrastai.

Būsimą pavasarį – vasarą veržlia drąsa alsuoja dekolte linijos. Jos gilios, tačiau neiššaukiančios, nes subtiliai derinamos su ilga ir tolygiai uždengiančia apatine suknelių dalimi, arba tėra atvira linija visiškai uždaroje dekolte.

Erdviniai elementai.

Puošyba erdviniais elementais, savotiškas skulptūriškumas, kuris išreiškiamas kuriant gėlių, drugelių formas naudojant juos kaip atskiras detales, tačiau harmoningai įkomponuojant į vientisą suknelės siluetą. Tai nimfos iš vasarvidžio nakties sapno įvaizdis. Tiulio debesys ir juose pražydusi pačių įvairiausių gėlių pieva. Tai savotiška prieštara ir alternatyva jau gana įprastoms ir pabosti bepradedančioms nėrinių dekoracijoms.

vestuves 2

Sena, bet naujai.

Jau klasika ir neretai nebeįdomia tapęs princesiškas vestuvinės suknelės siluetas ateinantį sezoną susilaukia naujo požiūrio ir pelnyto dėmėsio. Pūstas siluetas yra skaldomas naudojant tekstūrinius sprendimus – įvairiausi kutai, skirtingų ilgių bei kelių sluoksnių organzos drapiruotės nejučiom pateikia užuominą į flapper girl ir the Great Gatsby estetiką besivadovaujančią geometiškomis Art Deco įžvalgomis. Tačiau jei Art Deco buvo tiesių ir aiškių linijų karalystė, šiandien jos atspindžiai yra laisvi ir pavaldūs tik vėjui.

Akvarelė.

Nuolatiniai mėginimai vestuvinę suknelę išvaduoti iš baltos spalvos gamos tik patvirtina, jog eksperimentams ir ieškojimams šiandien ir rytoj kaip niekad dega tik žalia šviesa. Siluetų įvairovė ir kasdienškos šventės įdėja, atsietumas nuo pompastikos ir prisirišimo prie nusistovėjusio požiūrio į tai, kaip turi “būtinai” atrodyti vestuvinė suknelė. Nusistovėjusių normų kvestionuotojai, ateinančiam sezonui siūlo necukruotus pastelinius dekoracijų derinius ir nebūtinai baltą vestuvinę suknelę.

Maža balta suknelė.

Ir tai tikrai nebūtinai turi būti maištas. Tai tiesiog toks gyvenimo būdas, tokia nuotaka, tokia jos šventė ir toks jos išrinktasis. Suknelės gali būti plazdančios ir lengvutės, minimaliai dekoruotos visa darbą paliekant aiškiai išreikštom silueto linijom naudojant standžių medžiagų pasirinkimus, ar atvirkščiai – gausiai puoštos karoliukų bei kristalų siuvinėjimais, tiulio elementais. Jas vienijatis aspektas – jos trumpos, tačiau dėl to ne ką mažiau žavingos ar tinkančios tokiai progai kaip vestuvės.

vestuvės 5

Kelnių kostiumas ir jis tikrai elegantiškas.

Pamenate ovacijų sulaukusį Amal Cloney pasirinkimą civilinei vestuvių ceremonijai? Tai buvo neabejotinas modernios elegancijos triumfas. Prie balto kelnių kostiumo idėjos vestuvėms nuolatos yra grįžtama, lygiai kaip jau prie mūsų aptartų ne baltos spalvos suknelės bei trumpos baltos suknelės pasirinkimų. Siūlomi balti kelnių kostiumai, dažniausiai pasižymi tiesaus kirpimo, laisvo silueto kelnėmis bei prie jų priderintu švarku. Kuris šį kartą vadovaujasi dabartinėmis tendencijomis – laisvas ir ilgesnis nei įprastai.

 

Straipsnio autoriaus: www.myday.lt

Nuotraukos pasiskolintos iš internet “NY bridal show” 2015m

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS