slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Bernvakaris

           Visi žino (nuotaka taip pat), kad bernvakaris, kurį rengia jaunikis prieš vestuves – tai labiausiai pašėlęs ir nutrūktgalviškas vakarėlis, kurį tik įmanoma įsivaizduoti. Jūra alaus, picos liekanos, išmėtytos ant grindų, sudaužytos peleninės, kalnai prezervatyvų ant staliukų, vyriški žurnalai – visa tai neatsiejami bernvakario atributai.

 

 

            Jeigu nusprendėt rengti bernvakarį pagal visas taisykles, tai surenkite jį dienas tris prieš vestuves arba paskutinį savaitgalį prieš vestuves, kad būtų laiko išsimiegoti ir „pasigydyti“. Savo vestuvėse pasirodyti žiauriai pagiringam maža to, kad tiesiog nemandagu, bet ir gresia visokiais nemalonumai. Jeigu bernvakaris buvo ypač sėkmingas, tai į pabaigą galite visai pamiršti, kokią progą šventėte, atitinkamai, kitą dieną net neprisiminsite, kad tuokiatės.

              Bernvakario organizavimu dažniausiai užsiima pats jaunikis, bet jam tiesiog privalo padėti vyresnysis pabrolys. Jaunikis šiuo atveju rūpinasi renginio vieta, gėrimais ir užkandžiais, o vyresnysis pabrolys ruošia linksmybių programą. Tarp labiausiai paplitusių bernvakario organizavimo variantų yra šie:

-         vakarėlis jaunikio namuose;

-         vakarėlis su draugais bare arba naktiniame klube su striptizu „non-stop“;

-         bernvakaris pirtyje su būtinu erotinio masažo seansu;

-         išvyka į užmiestį pažvejoti ir šašlykų.

             Kad ir kur sugalvotumėte rengti bernvakarį, jums prireiks daug alkoholinių gėrimų ir užkandžių. Pirma kas ateina į galvą – tai jūra alaus, traškučiai ir visokie kiti užkandžiai prie alaus. Alus, žinoma gerai, bet vien juo viskas nesibaigs. Vėliau, žinoma, bus degtinė. Bet ji kažkaip greitai baigsis, ir kol kas nors bėgs papildyti atsargų, jūs kažkur atkapstysite ir išgersite buteliuką vyno, ant viršaus dar pridėsite atneštos degtinės. Pabaigai išėję pakvepuoti grynu oru išgersite dar pora buteliukų alaus. O dabar įsivaizduokite kuo visa tai baigsis ir kaip jūs jausitės ryte.

 

 

         Tai gi vietoj beprotiško alkoholinių gėrimų mišinio pasirinkite kuo nors vienu ir tokiu kiekiu, kad nereikėtų niekur bėgioti. Pavyzdžiui, tik alus arba tik vynas ir stiprūs gėrimai (konjakas, viskis, tekila, degtinė). Be to, nepamirškite sulčių, mineralinio vandens, tonikų, kurie tiks ruošiant paprastus kokteilius. Dabar apie užkandas. Labai sukti galvą ir prašyti mamos paruošti vakarienę iš penkių patiekalų nereikia. Jūsų draugai vargu ar įvertins tai, o bernvakaryje to ir nereikia. Pora mišrainių dideliuose dubenyse (kad rėčiau bėgiot į virtuvę), pjaustyta mėsa ir žuvis, penkios-šešios dėžės picos. Ant grotelių kepta vištiena ir kibirėlis gruzdintų bulvyčių iš „McDonald's“ irgi tiks. Gersite jūs daug ir kad vakarėlis nesibaigtų vos prasidėjęs, reikia gerai užkąsti. Nepamirškite vienkartinių indų ir servetėlių.

        Patalpas bernvakario vakarėliui reikia kažkaip papuošti. Papuošimui tiks plakatai su pusnuogėmis merginomis, gražiais automobiliais, visais krepšinio komandos, už kurią jūs sergate, žaidėjais, pripusti prezervatyvai ir panašiai. Jeigu jums norisi pasijaust labai blogu berniuku, išmėtykite visur vyriškus žurnalus, DVD su pornografija, popieriaus gabalėlius su merginų telefonų numeriais. Draugai tikriausiai klausinės, kam iš šių merginų verta paskambinti. Jei bernvakarį rengsite savo namuose, pasistenkite nelabai šokiruoti kaimynų, o jų nuraminimui paruoškite atsiprašymą ir šampano.

 

 

          Jeigu pasirinkote barą arba naktinį klubą, pasistenkite nesivelti į nemalonumus, labai įkyriai kabinėdamiesi prie striptizo šokėjų ir padavėjų. Už tai jus gali išprašyti iš vakarėlio, pateikti stulbinančią sąskaitą, nuo kurios kaip mat išblaivėsite (įdomiausia, kad kartu su sąskaitą jums pateiks klubo taisykles, kuriuose parašyta, kad kabinėtis prie striptizo šokėjų galima už tokią sumą, o prie padavėjų – už tokią), arba išmes į gatvę.

Pasistenkite šią dieną nepapulti į akis nuotakos draugams ir giminaičiams, kurie būtinai praneš jai, ką jūs veikėte ir ką sau leidote vestuvių išvakarėse. Žodžiu apibūdins jus kaip paskutinį girtuoklį ir mergišių. O juk tai netiesa, tiesiog nors kartą gyvenime jūs galite sau leisti visišką taisyklių nesilaikymą!

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Prisijungimas

Medinės dovanos

medines-dovanos

 

Reklama

 reklama-tinklapyje

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS