slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Kaip gerai išsimiegoti prieš vestuves

sapnas vestuvesPriešvedybinis stresas ir emocijos, laukimas, nervai ir neapibrėžtumas gali neigiamai atsiliepti miegui, tapti miego sutrikimo priežastimi ir netgi sukelti nemiegą. Reikalas tame, kad neišsimiegojusi nuotaka negalės pilnai mėgautis nei vestuvių ceremonija, nei linksmybėmis ir be to gali prastai atrodyti, ir bus tokia įamžinta vestuvinėse nuotraukose.

Geram miegui yra keli būdai, rekomenduojami nuotakoms, kurios bijo neišsimiegoti prieš vestuves. Kaip įrodyta moksliniais tyrinėjimas, miegas labai svarbus mūsų organizmui. Nustatyta, kad smegenims būtinas miegas, nes jie atsistato miego metu. Be to, kai mes miegam per mažai arba per daug (mažiau kaip 6 arba daugiau kaip 10 valandų per parą), vėliau netik kenčiame dieną, bet ir gyvename trumpiau!

 Taip pat svarbu praeiti visas miego stadijas (mieguistumas, miegas, gylus miegas ir sapnų etapas). Bet kurios iš jų nebuvimas labai kenkia sveikatai. Kada atsiranda miego sutrikimai? Miego sutrikimai atsiranda prieš reikšmingus įvykius, ypač jeigu tai vestuvės.

 Siekiant išvengti miego sutrikimų, reikia bent kelias naktys prieš vestuves parengti gerą miegojimo planą. Vadovaujantys nemiegos gydymo metodais, taikomais specialiose klinikose, reikia nustatyti sau miegojimo laiką ir griežtai jo laikytis. Pasak gydytojų, tai labai sudėtingas metodas, bet tikrai veiksmingas.

 Ši taisyklė padės tiems, kas kenčia nuo miego sutrikimo, tendencingai nemiega kelias valandas per naktį, arba pavyksta užmigti tik paryčiais. To pasekmė – tik kelios miego valandos, nors lovoje praleista gana daug laiko. Tuo tarpu reikia pratinti organizmą, kad miegui skirtas tik ribotas laiko tarpas (pavyzdžiui nuo 22 iki 7 arba 8 ryto). Pirmą laiką tai gali būti sunku, bet galų gale organizmas pripras ir naudos šį laiką miegui.

 

 

  Dar nuo nemigos padeda įvairūs vaistai, taip pat žolelės. Vaistinėse gausu kaip žolelių ekstraktų, taip ir džiovintų žolelių, tokių kaip valerijonas ir levanda. Be to levandos net nereikia gerti, kaip paaiškėjo jos kvapas veikia žmogaus organizmą atpalaiduojančiai ir migdančiai. Taigi galima drąsiai išmėginti aromaterapiją savo miegamajame, papurškus levandos aromato.

 Gerai padeda užmigti karšta vonia, ne tiek pati vonia, kiek  šaltis jaučiamas po jos, tai irgi įrodyta mokslininkų. Turintys miego sutrikimų gali naudotis tokia terapija: karšta vonia valandą prieš miegą – hipotermija ir kūno atsipalaidavimo jausmas po vonios turėtų padėti užmigti. Užmigti taipogi padeda tinkama mityba. Prieš miegą reikia vengti maisto produktų ir gėrimų kurie savo sudėtyje turi tokių stimuliatorių, kaip kava ir alkoholis, o vartoti tokius, kurie sukelia mieguistumą.

 

 

 Tai pagrinde angliavandenių turintys produktai, nes virškinimo metu organizmas išskiria insuliną, kuris savo ruožtu skatina medžiagos vadinamos triptofanu, kuri atsakinga už atsipalaidavimo jausmą išsiskyrimą į smegenis. Bet reikėtų vengti produktų turinčių daug baltymų, kadangi jų virškinimo metu, organizmas skaldo juos į amino rūgštis, kurios mažina triptofano kiekį ir sukelia serotonino gamybos mažinimą.

Saldžių sapnų ir linksmų vestuvių!

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Prisijungimas

Medinės dovanos

medines-dovanos

 

Reklama

 reklama-tinklapyje

Vestuvinės keliones

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS