slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Povestuvinė naktis.

Povestuvinė naktis. Kas tai?

Eilinė naktis ar kažkas pasakiškai ypatingo dviem įsimylėjusioms širdims. Turbūt daugelis jaunavedžių negalėtu pasigirt didele romantika povestuvinę naktį? Greičiausiai tai naktis, kuomet yra pastatomi pagrindai naujos sąjungos ateičiai. Ir visai nesvarbu ar jūs su partneriu buvot suartėję iki vestuvių ar ne. Nors ir kelis metus kartu pragyvenot, bet pirma povestuvinė naktis- ji yra pirma santuokoje.

vestuvinė naktis

Na o ką padarius kad ji būtų išskirtinė?

Patarimas nr.1. po baliaus turite būt dar vis energingi ir rodyt dėmėsi vienas kitam dar kelias valandas. Kaip to pasiekti? Visų pirma, neužsiverskite vestuvių organizavimo tik ant savo pečių. Pasiskirstykite darbais su artimais, sesėm ir broliais. Sau palikite įdomiausius darbus, tai- suknelė, batai, aksesuarai, jaunikio kostiumas ir žinoma smulkmenos, kurios tik dar labiau pagyvintas kelias valandas, kurias praleisite po šurmulingo baliaus ( erotiniai naktinukai, žvakės, šampanas ir t.t) dar vienas labai svarbus dalykas. Būtinai pailsėkite dieną iki vestuvių. Žinau, jūs jaudinsitės. Tačiau turite atsipalaiduoti. Kitaip, būsite neišsimiegojusi , patinę paakiai ir 23 valanda galvosite tik apie lovą. Apie jokia povestuvinę naktį nenorėsite net šnekėti.

Patarimas nr 2. Iš anksto nuspręskite kur bus jūsų pirma povestuvinė naktis. Be abejo, būtų puiku jei ši naktis būtų viešbučio kambaryje su vonia pilna šampano, arba tiesiog jūsų buto vonioje. Šiuo atveju turite vadovautis savo fantazija. Juk fantazijai nėra ribų. Tačiau, jei jūsų povestuvinė naktis bus vieno iš jūsų tėvų bute – pasirūpinkite, kad tėvai tąnakt negrįžtų nakvoti į namus. Jaunavedžiai turi būti vieni.

vestuvinė lova

Patarimas nr3. Iš anksto pasirūpinkite patalpos, kurioje bus jūsų povestuvinė naktis, puošimu. Greičiausiai pati jūs nespėsite to padaryti. Patikėkite šia užduotį kuriam nors giminaičiui ar draugams. Sukurkite romantišką ir harmoningą atmosferą, kad grįžus nuvargus iš vestuvių pokylio –aplinka jus teigiamai nuteiktų. Kad ir kokią malonią aplinką sukurtumėt- nepamirškite šampano ir gėlių. Prietema kambaryje. Žvakės ir smilkalai įneš aistros i aplinką.

Patarimas nr4. (nuotakai) įsigykite tinkamus naktinukus šiam momentui. Jie turėtų būt itin seksualūs, kurių išrinktasis dar nėra matęs. Geriausiai tiktų korsetas su dirželiu bei apie šlaunis prilimpančios kojinės. Na, tai jau rinkitės savo nuožiūra. Nepagailėkite pinigėlių ir peniuarui, juk šią romantišką naktį vaikščiot su kasdieniu chalatu- jis tiesiog netiks. Tegu ši po vestuvinė naktis jum bus ta po vestuvinė naktis, kurią prisiminsite visą likusį gyvenimą.

 

 

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Prisijungimas

Medinės dovanos

medines-dovanos

 

Reklama

 reklama-tinklapyje

Vestuvinės keliones

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS