slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Tą dieną pabėgti į pasaulio kraštą

Vestuvės – ypatingas gyvenimo įvykis, diena, kai susijungia dvi širdys, tariama amžinos meilės ir ištikimybės priesaika, kuriami laimingų bendro gyvenimo metų planai. Įprastas šios šventės scenarijus – oficiali registracija, fotosesija, puota su gašliais muzikantų juokeliais ir įkaušusių giminaičių išdaigomis,- daugeliui atrodo nuobodokas ir ne itin romantiškas, be to pasiruošimas reikalauja daugybės laiko, išlaidų ir geležinių nervų. O ką, jei tą dieną tiesiog pabėgti į pasaulio kraštą, pasinerti į nepažįstamą Pietryčių Azijos atmosferą, pasimėgauti egzotinės kelionės staigmenomis, ir pasižadėti vienas kitam žydinčioje pakrantėje po palmėmis? O ką, jei bendro gyvenimo pradžia mėgautis negyvenamojoje saloje ant balto ir šilto pajūrio smėlio?

vestuvinės kelionės

Milijono šypsenų šalis – tokį įspūdį keliautojams palieka Tailandas, o vestuvinis turizmas – vis populiarėjanti šios šalies industrijos šaka. Tajai vestuvių organizavimu užsiima ne tik profesionaliai, bet ir su nepaprastu paslaugumu bei nuoširdžiu džiugesiu, todėl sulaukia didžiulio populiarumo viso pasaulio janavedžių tarpe.

Dažniausiai vengdami biurokratinės gaišaties ir keblumų, jaunavedžiai santuokos registravimo formalumus atlieka Lietuvoje. Tačiau simbolinės jungtuvės Tailande nėra vien tik povestuvines keliones puošantis akcentas, bet gražus ir prasmingas pasižadėjimas vienam kitam, įsimenantis visam gyvenimui.

Planuojantys tuoktis Tailande, gali sugalvoti savo pačių scenarijų, kokių jungtuvių norėtų, arba renkasi visą pasiūlymų paketą – yra daugybė kelionių agentūrų ir viešbučių, kuriems vestuvių organizavimas – kasdieninė duona.

Nesvarbu, kokie bebūtų jūsų religiniai įsitikinimai, santuokos ceremonija visada vyksta nuostabiai gražioje ir romantiškoje vietoje – tropiniame sode, paplūdimyje ar šventykloje. Visada būna šilta, daug gėlių, kurių aromatas plevena ore, ir būtinai - sielą virpinantis egzotikos prieskonis.

Europietiškoms vestuvėms dažniausiai pasirenkama vila ant jūros kranto. Patogu, jei visus pasirengimo rūpesčius prisiima organizatoriai. Jaunajai nereikia kažkur lėkti darytis šukuosenos ar makiažo, specialistai patys atvyksta į vilą. Atsipalaidavę saulėkaitoje ar bendraujantys su svečiais laukdami ceremonijos pradžios jaunieji be įtampos gali stebėti, kaip statoma arka, dabinama gėlėmis, kaip vila papuošiama ir virsta šventės vieta. Jungtuvėms paplūdimyje nebūtina suknelė, primenanti prašmatnų tortą, nereikia sudėtingos šukuosenos ar aukštakulnių. (Nepatikėtumėte, kiek daug moterų iš savo vestuvių ryškiausiai prisimena spaudžiančius batelius ir begalinį nuovargį.) Paplūdimio mada kūno nevargina, nors gali atrodyti pakankamai gražiai ir elegantiškai. Tailande vestuvių spalva – balta. Nuotakos suknelė, baltas jaunikio kostiumas (jokiu būdu ne juodas – tai gedulo spalva), baltos gėlės, baltos staltiesės...baltas pajūrio smėlis.

Vakarienei stalas puošiamas gėlėmis, žvakėmis, tačiau dažniausiai jis nebūna nukrautas maistu. Patiekalai kiekvienam atnešami individualiai, o pavalgius – nunešami.

Sutemus - dangaus žibintų paleidimas. Drauge įžiebtos ugnies pakelti į orą švytintys žibintai – gražių linkėjimų ir karščiausių norų išsipildymas.

viskas vestuvėms kelionės

Jei vestuvės tradicinio tajų stiliaus, į ceremoniją atvyksta vienuoliai. Kad gautumėte iš jų santuokos palaiminimą, visai nebūtina tapti budistais. Verta žinoti, nors tajų jungtuvėse dalyvauja vienuoliai, santuoka nėra religinis aktas. Todėl nėra labai svarbi vieta, kur ji vyksta - namuose, po atviru dangumi, sode ar paplūdimyje. Vienuolių dalyvavimas ceremonijoje laikomas palaiminimu jaunajai šeimai, tačiau nesuteikia santuokai teisinio statuso, ją dar būtina registruoti specialioje įstaigoje. Oranžiniais rūbais apsirengę vienuoliai laimina porą giedodami, kartodami mantras, vyniodami siūlus ir sujungdami jais jaunųjų rankas bei galvas - atrodo, žodžiai „santuokos saitai“ čia suvokiami paraidžiui! Simboliška, kad nors abi galvos sujungtos siūlu, tačiau jis yra gana laisvas. Tai reiškia, kad kiekvienas iš jų turi asmeninės laisvės tačiau ji yra ribota. Pilamas vanduo ant jaunųjų sudėtų rankų. Palaiminimą vandeniu atlieka visi šventėje dalyvaujantys svečiai.

Po jaudinančios dienos pagaliau pasiekę miegamąjį, jaunavedžiai ant lovos gali rasti maišelius su ryžiais ir monetas - tai klestėjimo ir vaisingumo simboliai. Tradiciškai tajai šių daiktų neišima iš lovos tris sekančias naktis. O jei nutiktų, kad vestuvės būtų pagal pačias seniausias tajų tradicijas, nuėję į miegamąjį jaunavedžiai ant savo lovos rastų sėdinčią senučiukų porą. Jie nori palinkėti jaunajai porai laimingo gyvenimo ir ilgų metų kartu. Nebijokite, tokios tradicijos, kad senučiukai pasiliktų lovoje tris sekančias naktis, nėra.

vestuvės poilsis

Pasibaigus vestuvėms ir medaus mėnesiui, išvykdami iš Tailando, jau svajosite sugrįžti čia vėl. Kad šis jūsų noras išsipildytų, nemeskite monetų į fontaną, kaip įprasta Europoje. Geriau pasikliaukite tajų patarimu: nupirkite vėžlį, ant jo šarvų išbraižykite savo vardus ar inicialus ir paleiskite į tvenkinį prie Marmurinės šventyklos Bankoke. Tajų įsitikinimu, iš gyvenimo gaunami malonumai,- kur kas svarbesni, nei kuriami ateities planai. Po kelionės į Tailandą pradėsite labiau vertinti mažus džiaugsmus ir akimirkos grožį, o pažinę šią nuostabią šalį norėsite sugrįžti čia vėl ir vėl.

 

http://magelanokeliones.lt

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS