slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Verta ar neverta filmuoti antrąją vestuvių dieną?

videooperatorius Verta ar neverta filmuoti antrąją vestuvių dieną? Šiuo klausimu nei vaizdo operatoriai, nei jaunavedžiai neturi vieningos nuomonės. Apsispręskime kiek aktuali ir įdomi gali būti nufilmuota medžiaga. O ar yra ką filmuoti?

 Antroji vestuvių diena turtinga linksmais įvykiais ir visą šį sąmyši būtina įamžinti. Jūsų patogumui mes išskyrėme įdomius siužetus, kuriuos galima nufilmuoti antrąją vestuvių dieną. Jei nuspręsite vestuvėms pasamdyti vaizdo operatorių, tai jo darbo vaisių gausite linksmą rinkinį: *Uošvės blynai (linksmai atrodo rungtis, kurioje numatoma maitinti žentą užrištomis akimis) *Jaunavedžiai renka „šiukšles“ (o iš tikrųjų banknotus, išmėtytus ant grindų) * Uošvės vežiojimas geldoje (be komentarų, bet jei bus pasamdytas vaizdo operatorius, gausis tikrai iš koto verčiantis vaizdelis) *Rungtys (lėlių vystymas, „lobio“ paieška ir t.t.)

 Ar reikalingas vaizdo operatorius vestuvėse? Ar reikalingas antros vestuvių dienos filmavimas?  Dėl to, kad vaizdo operatorius turi būtinai dalyvauti vestuvėse galite net neabejoti. Tikras  profesionalas sugebės nufilmuoti maksimaliai įdomią medžiagą ir sumontavęs tinkamus kadrus sudaryti siužetinę liniją. Bet verta pažymėti, kad daugelis vaizdo operatoriai nelabai džiaugiasi tokiems užsakymams – po audringo šventimo pirmąją dieną, daugelis svečių nenori aktyviai dalyvauti naujose rungtyse. Sutikit, kokios gali būti linksmybės su skaudančia galva? Tokiu būdu, kol sveikata nebus pataisyta, visas filmavimas sueina į kramtančių ir aktyviai geriančių svečių stebėjimą. Iš to galima padaryti išvadą, jei jau nusprendėte nufilmuoti antrą vestuvių dieną, neverta pasikliauti savo jėgomis. Neturint tinkamos patirties tokią dieną sunku sukurti ką nors tikrai įdomaus. Na o profesionalus vaizdo operatorius vestuvėse bus apsiginklavęs – jo didžiulė patirtis leis jam pritaikyti daugybę linksmų situacijų. Pavyzdžiui, bendras linksmybių momentas gali būti nufilmuotas prabėgomis, o pagrindiniu įvykiu jis pavers jaunosios šeimininkės pasiruošimą. Na o atsitokėję svečiai suteiks naujos filmavimo medžiagos.

 

 

 Bet ir nuo šio laimingo momento vestuvių filmavimas slepi daug keblumų, kurių pagrindinis tai savotiškas chaotiškumas, būdingas antrajai vestuvių dienai. Gana sudėtinga filmuoti gerus momentus, tuo pat metu stengiantys išvengti, kad į kadrą nepatektų „nereikalingi“ veidai, nugaros ir kitos kūno dalys. Žinoma antros vestuvių dienos filmavimas yra dar vienas išlaidų punktas, bet ši auka verta to malonumo, kurį suteiks linksmų vaizdelių peržiūra.

  Bet kuriuo atveju linkime jums gerai praleisti šią linksmą dieną!

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Prisijungimas

Medinės dovanos

medines-dovanos

 

Reklama

 reklama-tinklapyje

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS