slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Zodiako ženklų horoskopas

Zodiako ženklų horoskopas. Zodiako ženklų harakterių ir temperamentų aprašymas, jų privalumai ir trūkumai, meilė, suderinamumo horoskopas, talismanai ir paslėptos vidinės kiekvieno zodiako ženklo galimybės.

Zodiako ženklas nustatomas pagal žmogaus gimimo datą ir kiekvienas iš šių 12 ženklų pasižymi pagrindinėmis tik sau būdingomis savybėmis ir charakteristikomis, aprašytomis zodiako ženklo horoskope ir daugelis iš mūsų teisingai mano, kad zodiako ženklai atspindi mūsų prigimties esmę.

 

Avinas

21.03-19.04

Jautis

20.04-20.05

Dvyniai

21.05-21.06

Vėžys

22.06-22.07

Liūtas

23.07-22.08

Mergelė

23.08-22.09

Svarstyklės

23.09-23.10

Skorpionas

24.10-22.11

Šaulys

23.11-21.12

Ožiaragis

22.12-19.01

Vandenis

20.01-18.02

Žuvys

19.02-20.03

 

Zodiako ženklų horoskopai gali atskleisti slaptas ir galbūt nežinomas savybes, talentus ir privalumus žmogaus gimusio vienu ar kitu zodiako ženklu, patars, kaip jas atskleisti ir teisingai išnaudoti, o taip pat savo gyvenime pasiekti įžvalgumo. Iš zodiako ženklų horoskopo jūs galėsite sužinoti labai daug įdomaus apie save, pažįstamus ir draugus.

         Nesitikėkite, kad zodiako ženklų horoskopas atskleis jūsų ateitį, nes tik dievas žino mūsų ateitį. Tačiau astrologinis zodiako ženklų horoskopas suteiks bendrų žinių apie žmogaus gimusio vienu ar kitu zodiako ženklu individualius harakterio bruožus, padės apsaugoti nuo galimų pavojų, patars kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Prisiminkite, kad harakterio ir įpročių formavimą įtakoja ne tik žmogaus zodiako ženklas, bet ir planetos.

 

planetos

           

        Yra 8 planetos plius saulė ir menulis, kurie vaidina svarbų vaidmenį individo asmenybės vystymesi. Priklausomai nuo planetu padėties zodiako ženklų horoskope, bet kuri iš jų gali dominuoti kitų atžvilgiu, dėl stipriai įtakoja žmogaus harakterio vystymąsi. Štai kodėl gali labai skirtis, tuo pačiu zodiako ženklu gimusių žmonių, harakteriai ir poelgiai.

     Nuo seniausių laikų astrologija buvo labai gerbiamu mokslu ir net šiais lakais ji išlieka plačiai praktikuojama ir suteikianti gan tikslias prognozes zodiako ženklų horoskopo pagalba. Mes visi labai skirtingi žmonės ir mums labai įdomu sužinoti apie save kuo daugiau to ko mes nežinome, o taip pat ir apie kitus žmones, kad suprasti jų interesus ir motyvus. Sužinoti savo horoskopą, reiškia padėti sau komercinėje veikloje, draugystėje, meilėje ir kasdieniniame gyvenime. Suprasti savo gyvenimo vaidmenį ir užpildyti jį prasmingu bendravimu su kitais žmonėmis, padės astrologinio zodiako ženklų horoskopo žinojimas.

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS